Motoma.sk

O spoločnosti Motoma

Home  >>  O spoločnosti Motoma

motoma

Motoma patrí medzi popredných dodávateľov elektrickej energie v Číne, MOTOMA Power, so sídlom v roku 1994, je vyrába batérie výrobca a aj vyváža.

Motoma sa zaoberá vývojom výroby batérie technológie a ochrany životného prostredia.

Výrobky MOTOMA sú primárne batérie a akumulátory ktoré pokrývajú celú škálu rôznych modelov (D, C, AA, AAA, 9V, 2V 6V, 12V atď.). Všetky výrobky sú chránené vlastnou registrovanou značkou MOTOMA.

Spoločnosť Motoma sa skladá z 550 zamestnancov, vrátane 8 professional VaV inžinierov, tiež rýchlo rastúci predajný tím 15 schopných obchodných zástupcov. Výrobná kapacita je 5.000.000 AH mesačne pre akumulátory a 70,000,000 ks. Primárne batérie. MOTOMA je ISO9001: certifikovaný 2.000. Väčšina výrobkov sú CE, RoHS, Reach a UL.

Na trhu pôsobí Motoma už 18 rokov.

MOTOMA vyváža batérie do viac ako 35 krajín celého sveta. Má agentov v mnohých krajinách, ako je Turecko, Izrael, Irán, Brazília, Etiópia, Nigéria, India atď.

Motoma má dlhodobý obchodný vzťah a spoluprácu s celosvetovo známymi spoločnosťami ako Nokia, Vestel, Osram, Emerson, Foxconn.

Motoma získala dobrú povesť medzi zákazníkmi na domácich aj zahraničných trhoch pre vynikajúcu a spoľahlivú kvalitu výrobkov. Motoma ponúka rozumné a konkurencieschopné ceny s dokonalým po-predajným servisom.
Vyhliadky pre značku MOTOMA výrazne zlepšujú.

Vitajte pripojiť sa MOTOMA rodiny.